Zajęcia pozalekcyjne

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

·       Koło języka migowego dla początkujących

Środa 14.40 – 15.25
Prowadzący Pani Małgorzata Królewicz-Głód

·       Koło języka migowego dla zaawansowanych

Czwartek 14.40 – 15.25
Prowadzący Pani Małgorzata Królewicz-Głód

·       Koło dziennikarskie

Terminy ustala prowadzący.
Prowadzący Pani Anita Cieślak

·       Koło sztuki wojennej i fortyfikacji

Czwartek    14.40-15.25
Prowadzący Pan Przemysław Kopeć

·       Koło filozoficzne

Poniedziałek 14.40 – 15.25
Prowadzący Pan Przemysław Kopeć

·       Koło teatralne

Środa 14.40 – 16.40
Prowadzący Pani Ana Sotirovska

·       Koło literacko-plastyczne „Jak czytać obrazy”

Wtorek 14.40-15.25
Prowadzący Pani Anita Cieślak

·       Koło e-Twinnig

Wg grafiku ustalonego z nauczycielem
Prowadzący Pani Urszula Grządziel

·       Koło taneczne DANCE SCHOOL w „Amigo”

Poniedziałek 14.40 – 15.40
Prowadzący instruktor tańca Pani Klaudia Kubacka

·       Koło Sportowe

Wtorek 17.00 – 18.00
Sala gimnastyczna w Zespole Szkół nr 5 ul. Grochowa 13.
Prowadzący Pan Tomasz Sorbian

·       Koło gier  i zabaw ruchowych – nowoczesne formy sportowe

Środa 14.40 – 15.25
Prowadzący Pani Agnieszka Portkowska

·       Koło gier planszowych i logicznych – dla klasy I i II gimnazjum

Wtorek co 2 tygodnie tj. 27-09-2016, 11-10-2016, 25-10-2016, 08-11-2016, 22-11-2016, 06-12-2016, 20-12-2016 – dalsze terminy będą podane w styczniu 2017.

·       Szkolny Klub Filmowy

Wg grafiku ustalonego z nauczycielem
Prowadzący Pan Michał Drozdowski

·       Maturalne Koło Geograficzne

Poniedziałek 14.40 – 15.40
Prowadzący Pani Anna Warzecha-Orfin

·       Maturalne Koło Historyczne

dla klasy II LO
Wtorek 6-7 lekcja
Prowadzący Pan Przemysław Kopeć

·       Maturalne Koło Biologiczne

dla klasy II LO
Czwartek 8 lekcja
Prowadzący Pani Renata Gąsior

·       Maturalne Koło Biologiczne

dla klasy III LO
Środa 1 lekcja
Prowadzący Pani Renata Gąsior

·       Maturalne Koło Języka Angielskiego

dla klasy III LO
Poniedziałek 8 lekcja
Prowadzący Pani Joanna Patrzyk

·       Maturalne Koło Wiedzy o Społeczeństwie

dla klasy II LO
Wtorek 7 lekcja
Prowadzący – Pan Wiesław Matkowski

·       Maturalne Koło Wiedzy o Społeczeństwie

dla klasy III LO
Środa 1 i 7 lekcja
Prowadzący Pan Wiesław Matkowski

·      Koło Plastyczne

Poniedziałek 14.30 – 15.25
Prowadzący Pani Agnieszka Bałka-Walencik